ŚWIĘTO SZKOŁY: 26.04.2003

Na tej stronie możecie obejrzeć fotoreportaż z naszego Święta Szkoły, połączonego z Dniem Otwartym Gimnazjum i Festiwalem Nauki (jest to jedno z zadań, które realizujemy w ramach akcji "Szkoła z klasą").
Uroczystości rozpoczęły się uroczystym apelem przed budynkiem szkoły. Wystąpiła pani dyrektor, a następnie zaproszeni goście. Organizatorzy konkursu wiedzy o "Mieście, szkole i patronie" nagrodzili zwycięzców nagrodami książkowymi. Dzień był bardzo chłodny, więc wszyscy ucieszyli się, że nie trwało to długo.

Cześć artystyczną obejrzeliśmy na hali, gdzie wystąpił teatr "Paradoks" i kabaret "Lee-yoo".

Od godziny 10:15 w izbach lekcyjnych rozpoczął się Dzień Otwarty i Festiwal Nauki. Wszyscy: uczniowie, rodzice, goście i nauczyciele, z zaintersowaniem oglądali to, co wielkim wysiłkiem, przygotowaliśmy. Zresztą obejrzyjcie to sami: