2006/2007

2.01: rozpoczęcie zajęć w Nowym Roku.

11.01: klasy IIf i IIh pojechały na spektakl "Szatan z siódmej klasy" do Teatru im. S.Jaracza w Olsztynie. Opiekunami grupy są panie Iwona Grzeszczyk, Jolanta Górska i Jolanta Subocz.

12.01: klasy IIg i Id pojechały na spektakl "Footloose"do Teatru Muzycznego w Gdyni. Opiekunami grupy są panie Grażyna Cieślik, Dorota Jurkiewicz i Regina Flis.

14.01: młodzież naszego Gimnazjum (Karolina Arszułowicz, Kasia Piotrowska, Beata Putkowska, Klaudia Łuka, Kuba Franczyk, Justyna i Marcelina Krupa) brała udział w zbiórce pieniędzy w ramach XV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Opiekunami kwestujących były panie Urszula Jańczuk, Małgorzata Ambrosiewicz, Beata Nizio i pan Rafał Denisow. Nasi uczniowie zebrali 882,34zł. Najwięcej: Kasia Piotrowska (221,12zł), Kuba Franczyk (175,18zł), Klaudia Łuka (155,75zł) i Karolina Arszułowicz (136,61zł).

15.01: do finału Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki i Astronomii zakwalifikowali się: Tomasz Januszewski i Karol Siemieniago (IIIg) uczniowie pani Teresy Wacławskiej oraz Stefan Fedeczko (IIg) uczeń pana Andrzeja Zubkowicza. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 24.03.

17.01: 30.04 w sali MGOKiP w Węgorzewie odbędzie się koncert grupy Stare Dobre Małżeństwo. Zachęcam Was do wybrania się na występ, bo naprawdę warto. Grupa zasłynęła wykonaniami piosenek do tekstów Edwarda Stachury. Z powodzeniem koncertuje od wielu lat po całym kraju, ma liczną grupę fanów w środowiskach studenckich i np. w Warszawie na ich występ w ubiegłym roku trzeba było kupować bilety z miesięcznym wyprzedzeniem. Jest to więc niepowatrzalna okazja, aby "na żywo" posłuchać czołowej grupy z kręgu piosenki poetyckiej. Jeżeli jednak nie znacie ich piosenek, to od jutra na antenie naszego szkolnego radia będziecie mogli się z nimi zapoznać.

19.01: odbył się Szkolny Konkurs Historyczny dla klas II, którego organizatorami byli panowie Rafał Denisow i Krzysztof Marcinkiewicz. Wyniki:

19.01: do finału Wojewódzkiego Konkursu z Chemii zakwalifikował się Bohdan Ilasz (IIIg) uczeń pani Ewy Szarmacher. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 10.03 w Olsztynie.

25.01: odbyła się Rada klasyfikacyjna

29.01: początek II półrocza

30.01 : odbyły się wywiadówki

30.01: do finału Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki zakwalifikowali się Bohdan Ilasz i Tomasz Januszewski (IIIg) uczniowie pana Sławomira Dobrowolskiego. Gratulujemy! Będziemy za nich trzymać kciuki 3.03.