2005/2006

2.01: pierwszy dzień nauki w Nowym Roku i pierwszy poniedziałek miesiąca. Zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami klas (15.30 - 16.00).

4.01: naszą szkołę odwiedziła grupa uczniów z Czerniachowska. Młodzież przez cały dzień była gościem klasy IIIb, uczestnicząc wraz z nimi w zajęciach lekcyjnych.

6.01: odbyły się szkolne eliminacje konkursu języka angielskiego. Wyniki:

Te osoby będą nas reprezentować na Konkursie Rejonowym, 25.02.2006r w Ełku.

10.01: wybrane klasy II i III wzięły udział w przedstawieniu profilaktycznym połączonym z dyskusją w WCKiP. Spektakl został sfinansowany przez Gminną Komisję do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W przyszłym tygodniu podobny spektakl obejrzą klasy I.

12.01: klasa Ib wraz z wychowawczynią, panią Mirosławą Gadowską-Bogus, była na kuligu.

16.01: rozpoczął się bardzo trudny tydzień pracy, dla Was i nauczycieli. Ostatni moment na poprawienie ocen oraz próbne egzaminy gimnazjalne w klasach III. Na pocieszenie przypominam: ferie za 2 tygodnie!

16.01: odbyły się szkolne eliminacje konkursu fizycznego. Wyniki:

Te osoby będą nas reprezentować na Konkursie Rejonowym, 18.02.2006r w Kętrzynie.

17.01: Katarzyna Urbanowicz (IIIg), uczennica pani Grażyny Pieciun, zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Wielkie gratulacje dla Kasi i jej nauczycielki!

Finał odbędzie się 4 marca w Elblągu. Trzymamy kciuki.

18.01: klasy Ia, b, e, f, g, h były na spektaklu profilaktycznym w WCKiP.

18.01: dotarły do nas wyniki Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt, który odbył się 14.1.2006r w Giżycku.

Ponadto Marta Feszczyn uzyskała tytuł najlepszej zawodniczki turnieju, a nasza drużyna zdobyła tytuł Fair Play. Opiekunem grupy była pani Grażyna Franczyk. Gratulacje dla zespołu i trenerki!

18.01 - 19.01: klasy III pisały próbny egzamin gimnazjalny z części humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej.

Klasa IIIc w akcji (zauważyliście te krawaty?:)

20.01: Małgorzata Patejko (IIIg), uczennica pani Wioletty Balewicz, zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Gratulujemy Małgosi i jej nauczycielce!

Finał odbędzie się 18 marca w Olsztynie. Trzymamy kciuki.

25.01: Mateusz Falkus (IIIg) i Katrzyna Piskorz (IIIg) uczniowie pana Krzysztofa Marcinkiewicza, zakwalifikowali się do finału Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Gratulujemy Kasi, Mateuszowi oraz ich nauczycielowi!

Finał odbędzie się 25 marca w Elblągu. Życzymy dalszych sukcesów.

UWAGA!

Z dniem 24.01 (wtorek) zajęcia zostają zawieszone do końca tygodnia. Ferie trwają następne 2 tygodnie, czyli do 12.02 włącznie. Przyczyną jest ograniczenie dostaw gazu.

Zawieszenie zajęć wiąże się z koniecznością odrobienia tych 4 dni w późniejszym terminie, w soboty.

Jeżeli w mieszkaniach będzie zimno, możecie pójść w tych dniach do szkoły nr 2, gdzie będą prowadzone zajęcia opiekuńcze. W naszym Gimnazjum będzie zbyt niska temperatura, by odbywały się takie zajęcia.

Wywiadówki odbędą się po feriach.

Klasy, które miały pójść do kina w czwartek i środę, pójdą na film w terminie późniejszym lub zostaną zwrócone Wam pieniądze.