ZDARZYŁO SIĘ

2006/2007

WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ
STYCZEŃ
LUTY
MARZEC
KWIECIEŃ
MAJ
CZERWIEC

PAŹDZIERNIK

3 - 4.10 (wtorek, środa): przeprowadzone zostały testy sprawdzające przyrost umiejętności uczniów klas II z matematyki i języka polskiego.

6.10: pani Marlena Kukier zorganizowała IV Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W zawodach wystartowało 22 zawodników, w tym jedna uczennica, Marysia Hołoweńko (IIIe). Wyniki:

Pierwsza dwójka będzie nas reprezentować 10.10 na zawodach w Więckach. Organizatorka podkreśla sportową atmosferę w jakiej odbywała się rywalizacja i dziękuje za to jej uczestnikom.

6,9.10 (piątek, poniedziałek): testy "na wejście" dla uczniów klas I z matematyki i języka polskiego.

12.10: otrzęsiny klas I. Przygotował je pan Dariusz Polonis wraz z klasami: IIIa, IIIb, IIIg oraz pojedynczymi uczniami z innych klas, pani Ula Jańczuk wraz z Samorządem Uczniowskim oraz wychowawcy klas I. Motywem przewodnim były lata 60 i 70-te. Oj działo się, działo :)...
więcej...

A poniżej znajdziecie zdjęcia grupowe wszystkich uczestników zabawy:

14.10: Dzień Edukacji Narodowej, czyli "Dzień Nauczyciela". Dziękujemy wszystkim za pamięć i życzenia, którymi nas obdarowaliście.

17.10: Na naszej hali sportowej o godzinie 9:00 rozpoczną się Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego w Piłce Siatkowej Szkół Gimnazjalnych. Organizatorem imprezy są Starostwo Powiatowe w Węgorzewie oraz Gimnazjum im.J.A.Helwinga.

17.10: uaktualniona została strona Samorządu Uczniowskiego, na której znajdziecie opis otrzęsin dokonany z punktu widzenia współorganizatorki imprezy, Karoliny Arszułowicz (IIh). Mam nadzieję, że wiadomości dotyczące działalności SU będą do mnie docierały regularnie.

18.10: grupa łączona z klas Ig, IIc i IIIc pod opieką pań: Bożeny Cudowskiej i Bożeny Godlewskiej były na spektaklu muzycznym "Topicha" do Ełku.

18.10: na stronie Samorządu Uczniowskiego umieszczone zostały wyniki ankiety przeprowadzonej wśród uczniów klas I: "Jak czujecie się w Gimnazjum?" opracowane przez Olę Grodzką (IIh).

19.10: grupa łączona z klas Ie, IIa i IIe pod opieką pań: Beaty Nizio, Teresy Wacławskiej i Aliny Kaczmarczyk pojechały na spektakl muzyczny "Topicha" do Ełku.

19-23.10: Samorząd Uczniowski organizuje akcję "Góra Grosza". Przeczytajcie ich apel do Was:

Po raz siódmy organizujemy akcję pod hasłem „Góra Grosza”. Dochód z tej akcji przeznaczony jest na pomoc dzieciom z domów dziecka.
Chcemy uświadomić wszystkim, że nawet drobne grosze zebrane przez miliony dzieci i młodzieży są drogocenne. Zbieramy monety o nominałach od 1 do 50 groszy.
Powołany Komitet Organizacyjny „Góry Grosza 2006" w składzie:

przejdzie po klasach w dniach 19, 20 i 23 października 2006 r. na 4 i 5 godzinie lekcyjnej zbierając grosze.
Prosimy o wsparcie naszej akcji !

19.10: dotarły do mnie zdjęcia z obchodów Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole.


więcej...

oraz z Mistrzost Powiatu w Piłce Siatkowej.
Odbyły sie one 17.10. Organizatorem było Starostwo Powiatowe oraz nasi nauczyciele wychowania fizycznego. Funkcję sędziego pełnili: pani Grażyna Franczyk i pan Radosław Rudeczko, sekretarza pan Łukasz Bicki a opiekę medyczną sprawowała pani Urszula Jańczuk. W zawodach wzięły udział drużyny chłopców i dziewcząt z Gimnazjum w Więckach oraz Gimnazjum w Węgorzewie.
Mecze zakończyły się zwycięstwami naszych drużyn, po 3:0.
Serdecznie gratulujemy im i ich trenerom: paniom Grażynie Franczyk i Urszuli Jańczuk oraz panu Radosławowi Rudeczce. Zawody stały na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz batony.


więcej...

24.10: reprezentacja Gimnazjum pojechała wraz z panią Urszulą Jańczuk na Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe do Więcek. Wyniki naszych reprezentantów:

Ta trójka weźmie udział w Wiosennych Wojewódzkich Biegach Przełajowych. Serdecznie gratulujemy!

26.10: grupa 45 uczniów z klas Ia, Ic, IIa pod opieką pań: Anny Oleszkiewicz, Grażyny Poddubik, Małgorzaty Bacewicz i Reginy Flis była w Olsztynie na spektaklu "Szatan z siódmej klasy".

31.10: wyniki po II rundzie Ligi Sudoku.

Powrót na początek strony