ZDARZYŁO SIĘ

2005/2006

WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ
STYCZEŃ
LUTY
MARZEC
KWIECIEŃ
MAJ
CZERWIEC

PAŹDZIERNIK


-6.10: wszystkie klasy II piszą na 6 i 7 godzinie lekcyjnej test sprawdzający z języka polskiego.
-7.10: klasa IIIb wraz z wychowawcą, panem Jarosławem Paszkiewiczem, pojechała na wycieczkę do Sztynortu.


więcej...

-7.10: Awaria! Szkoła dzisiejszego ranka przywitała nas potopem na I piętrze i parterze. Związane to było z brakiem wody w dniu wczorajszym.


-7.10: odbyły się otrzęsiny uczniów klas I. Imprezę przygotowała klasa IIIg wraz z wychowawczynią, panią Dorotą Jurkiewicz oraz Samorząd Uczniowski, wraz z opiekunem, panem Jarosławem Paszkiewiczem. Pasowania na uczniów Gimnazjum dokonał wicedyrektor Sławomir Dobrowolski.


więcej...


-10.10: klasa IIb pani Wioletty Balewicz była z rewizytą na spotkaniu z zaprzyjaźnioną klasą z Gimnazjum nr1 w Giżycku. Uczniowie odwiedzili również twierdzę Boyen.


więcej...

-12.10 : klasy II pisały test sprawdzający z matematyki.
-12-23.10: Samorząd Uczniowski prowadzi zbiórkę pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji "Góra grosza". Zachęcamy wszystkich do wrzucenia symbolicznego grosika na rzecz dzieci z domów dziecka.

-14.10: z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim pracownikom Gimnazjum zdrowia, szczęścia, zadowolenia z pracy i uśmiechu na co dzień.
-20-21.10:
SPORT
Odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez panią Marlenę Kukier. Wyniki: Reprezentacja wyłoniona w wyniku mistrzostw wzięła udział w Powiatowym Drużynowym Turnieju w Więckach. Drużyny w składzie: zajęły III miejsca w kategorii chłopców i dziewcząt. Dało im to prawo startu w zawodach rejonowych. Serdecznie gratulujemy!

-24.10: dyskoteka z okazji Halloween. W trakcie dyskoteki odbył się konkurs na najciekawszy strój i dynię. Nagrodami w konkursie jest zwolnienie z odpowiedzi i sprawdzianów pisemnych we wtorek!!!


więcej...

-24.10: klasy IIIa i IIIc wraz z paniami: Grażyną Poddubik, Bożeną Cudowską i Jolantą Górską pojechały do Ełku na musical "Carmen".
-24.10:Odbył się II etap Szkolnej Ligi Sudoku.
25.10:
SPORT
Reprezentacja Gimnazjum wzięła udział w Drużynowych Zawodach Rejonowych w Biegach Przełajowych w Bartoszycach, gdzie zajęła VIII miejsce. Opiekunem grupy był pan Andrzej Gordziewicz.
-26.10:
SPORT
Odbyły się III Mistrzostwa Gimnazjum w Skoku Wzwyż zorganizowane przez nauczycieli w.f.-u.
Wyniki:

W zeszłym roku zwycięzcy (chłopcy) uzyskali wysokość 164cm. Rekord mistrzostw został ustanowiony przed dwoma laty przez Przemka Wierciszewskiego i wynosi 172cm. Zwycięzcy (Mateusz Kobryń i Paweł Bzdel) są uczniami klasy II, liczymy więc na poprawienie rekordu za rok.
Należy podkreślić liczny udział w zawodach i wielką wolę walki zawodników. Po raz pierwszy do współzawodnictwa stanęły dziewczęta, z czego się bardzo cieszymy.


dużo więcej...(50 zdjęć z konkursu)


-28.10: odbył się Szkolny Konkurs Mitologiczny zorganizowany przez panie: Annę Bolik- Kun i Małgorzatę Bacewicz. Uczestnicy rozwiązywali testy, krzyżówki, wyjaśniali pojęcia, odpowiadali ustnie na pytania. Finałowa dziesiątka wykazała się imponująca wiedzą. Wyniki: Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze, a najlepsi- dyplomy i nagrody książkowe.


więcej...

-28.10: odbyły się wybory Mister Misia. A oto zwycięzcy:więcej...

SPORT
-W tym miesiącu rozegrany został mecz sparingowy pomiędzy naszym gimnazjum a Gimnazjum w Więckach, w piłce ręcznej chłopców. Zwyciężył "helwing" po dogrywce i rzutach karnych. Opiekunem naszej drużyny był pan Robert Jarosz.
-Pan Robert Jarosz oraz pan Jarosław Paszkiewicz wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizowali Papierowe Regaty na kanale węgorzewskim. Impreza została rozpopularyzowana w Radiu Olsztyn, Radiu Zet oraz "Gazecie Węgorzewskiej". Nagrodą był wyjazd na basen do Ośrodka "Ognisty Ptak". W zawodach wzięło udział m.in. siedmiu naszych gimnazjalistów.

Powrót na początek strony