ZDARZYŁO SIĘ

2006/2007

WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ
STYCZEŃ
LUTY
MARZEC
KWIECIEŃ
MAJ
CZERWIEC

LUTY

5.02: dopiero dzisiaj dotarł do mnie pełny wykaz uczniów naszego gimnazjum wyróżnionych w plebiscycie "Sportowiec Roku 2006". W gronie 53 zawodników znaleźli się: Justyna Bogus, Sylwia Januszewska, Marcin Kun, Marek Moroz, Katarzyna Pietrzak, Maciek Piórko, Edyta Sewruk (wszyscy kajakarstwo), Mateusz Kwarciński (żeglarstwo) oraz Monika i Dominika Skrypoczko wytypowane przez nauczycieli w.f.-u jako najlepsze sportsmenki szkoły (kajakarstwo, siatkówka, biegi). Każdy uczestnik plebiscytu na imprezie w WCKiP otrzymał statuetkę i nagrodę.


więcej...

5-9.02: Samorząd Uczniowski prowadzi zbiórkę makaronu, ryżu, suchej karmy dla psów i kotów. Każdy kto włączy się do akcji otrzyma kartkę z potwierdzeniem udziału, na podstawie której dokonany zostanie wpis do zeszytu pochwał.

5.02: odbył się Szkolny Konkurs Poezji Miłosnej "Amor vincit omnia" zorganizowany przez panie: Jolantę Subocz i Annę Oleszkiewicz. Wyniki:6.02: 95 uczniów pojechało do Giżycka na spektakl "Skąpiec" Moliera. Organizatorami i opiekunami wycieczki są nauczyciele języka polskiego.

6.02: odbył się III Szkolny Konkurs Języka Polskiego "Aby język giętki..." dla klas II zorganizowany przez panią Beatę Nizio i pana Dariusza Polonisa. Uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z zakresu frazeologii, kultury języka, gramatyki, umiejętności argumentowania. W konkursie wzięły udział trzyosobowe zespoły z siedmiu klas. Wyniki:
więcej...

8.02: "Dzień brytyjski" przygotowany przez klasę IIIg.


więcej...

8.02: dyskoteka andrzejkowa: 16.00- 19.00. Wstęp 1zł. Organizatorem była pani Urszula Jańczuk wraz z Samorządem Uczniowskim.


dużo, dużo więcej...

10.02: w naszej szkole odbył się Rejonowy Konkurs Języka Polskiego dla szkół podstawowych. Przewodniczącą komisji była pani Jolanta Subocz, członkami komisji panie: Grażyna Poddubik i Anna Oleszkiewicz.

10.02: do finału Wojewódzkiego Konkursu z Historii zakwalifikowali się Bohdan Ilasz (IIIg) oraz Izabela Kołyszko (IIIf) uczniowie pana Krzysztofa Marcinkiewicza. Dla Bohdana to już trzeci finał! Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 31.03 w Ełku.

21.02: do finału Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego zakwalifikowali się Bohdan Ilasz (czwarty finał!), Jakub Pacuła i Mateusz Zawadka (wszyscy IIIg) uczniowie pani Zuzanny Denisow. Gratulujemy i będziemy trzymać kciuki na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 14.04 w Elblągu.

12- 25.02: ferie zimowe

27.02: do finału Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego zakwalifikowały się Iza Kołyszko (IIIf), uczennica pani Beaty Nizio, i Kasia Waszak (IIIg), uczennica pani Grażyny Poddubik. Serdecznie gratulujemy! Finał odbedzie się 24.03 w Ełku. W bieżącym roku szkolnym mamy 13 finalistów, co jest rekordem naszego Gimnazjum!

27.02: wyniki po VI rundzie Ligi Sudoku

Powrót na początek strony