ZDARZYŁO SIĘ

2005/2006

WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ
STYCZEŃ
LUTY
MARZEC
KWIECIEŃ
MAJ
CZERWIEC

LISTOPAD


-2.11: dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego wraz z panem Jarosławem Paszkiewiczem odwiedziły cmentarz niemiecki i zapaliły znicze.
-2.11: od piątku szkoła nasza posiada monitoring zewnętrzny pozwalający na ciągłe obserwowanie terenu wokół budynku. Sponsorem tego przedsięwzięcia jest PZU.SA.
-3.11: Samorząd Uczniowski wraz z panem Jarosławem Paszkiewiczem zważył pieniądze uzbierane w akcji Góra Grosza. Wynik: 19,1kg! Dało to sumę 405,80 zł.W roku ubiegłym uzbieraliśmy 10kg monet. Dziękujemy wszystkim za włączenie się do tej akcji.


więcej...

-4.11: klasy Ig i IIIg wraz z paniami Grażyną Cieślik, Reginą Flis i Marią Chludzińską pojechały do Warszawy na spektakl "Romeo i Julia" przygotowany przez teatr Buffo. Odwiedzili również Muzeum Powstania Warszawskiego.


więcej...


-Znamy już wyniki I edycji konkursu czytelniczego: Wykaz lektur do II edycji wygląda następująco:
-8.11: odbył się spektakl "Balladyna" dla uczniów klas III. Wykonawcami przedstawienia byli aktorzy z Białegostoku.
-10.11: z okazji Święta Odzyskania Niepodległości odbył się apel okolicznościowy przygotowany przez panie: Dorotę Paszkiewicz, Jolantę Subocz i pana Rafała Denisowa oraz klasy If, Ih, IIh. Oprócz tego wybrane klasy były na uroczystościach związanych z tym świętem w WCKiP i Jednostce Wojskowej.


Apel więcej...


Jednostka więcej...

-15.11- wszystkie klasy obejrzały spektakle profilaktyczne w WCKiP.
-15.11- na naszej sali gimnastycznej rozegrany został mecz sparingowy w piłce siatkowej chłopców pomiędzy drużynami Gimnazjów w Węgorzewie i Więckach. Wynik 3:1 dla nas!!
-17.11: odbyły się wywiadówki sródokresowe.
-18.11: na lekcji języka polskiego (nauczyciel: pani Anna Oleszkiewicz) klasa Ic przedstawiała inscenzację fragmentów "Dziadów" Adama Mickiewicza.

więcej...

SPORT
-21-22.11: reprezentacja Gimnazjum dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej wzięła udział w w zawodach rejonowych odbywających się w Bartoszycach. Obie drużyny zajęły 4 miejsca, wygrywając po jednym meczu. Należy zauważyć, że w naszych drużynach występowali uczniowie zarówno klas III, jak i I. Są to więc zespoły tzw. "przyszłościowe". Zdobyte doświadczenie zaowocuje niewątpliwie w latach następnych. Opiekunami grup byli: pani Grażyna Franczyk i pan Radosław Rudeczko.
-26.11: drużyna siatkówki chłopców była na turnieju towarzyskim w Barcianach. W zawodach, oprócz gospodarzy i naszego Gimnazjum, udział wzięły drużyny z Kętrzyna i Bartoszyc. Nasz zespół uzykał następujące wyniki:
i zajął ostatecznie III miejsce zdobywając tyle samo punktów co zwycięzcy, zespół z Bartoszyc. O kolejności decydowała liczba wygranych i przegranych setów. Tak jak na zawodach rejonowych w drużynie przeciwników grali uczniowie klas III, natomiast w naszej przede wszystkim uczniowie klas II. Opiekunem grupy był pan Radosław Rudeczko.
-29.11: panie: Anna Oleszkiewicz, Anna Bolik i Beata Nizio wraz z grupą 39 osób z różnych klas, jadą do Olsztyna na spektakl "Książę i żebrak".
-30.11: Odbyła się 3 runda Mistrzostw Gimnazjum w Sudoku.

Powrót na początek strony