4.09: uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, godz. 9.00.

4.09: godziny przywozu i rozwozu uczniów w dniu rozpoczęcia roku szkolnego

5.09: na swoim posiedzeniu w czerwcu Rada Rodziców wybrała jako naszego ubezpieczyciela firmę Gothaer. Przedstawiamy ogólne warunki tego ubezpieczenia:

ogólne warunki ubezpieczenia

5.09: 2.09.2017 r. uczniowie klasy III f: Jagoda Balewicz, Laura Bazylewicz, Emilia Tryk, Weronika Zebzda, Gracjan Niedźwiecki, Rafał Świtulski uczestniczyli w Narodowym Czytaniu "Wesela". Opiekunem był Dariusz Polonis.

Zdjęcia: Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Węgorzewie

7.09 (czwartek), godz. 16.00: spotkania z rodzicami

7.09: Muzeum Kultury Ludowej i dr Jerzy Marek Łapo zapraszają wszystkich zainteresowanych (bez względu na wiek) na spacer historyczny po Węgorzewie, który odbędzie się w sobotę 9.09.2017r. Zbiórka przed Muzeum (ul Portowa) o godz. 10.00. Orientacyjny czas trwania: 2 godziny.
Zachęcamy do uczestnictwa, naprawdę warto!

11.09: w najbliższą środę odwiedzi naszą szkołę fotograf. Będą wykonywane zdjęcia klasowei i dla chętnych indywidualne. Cennik zostanie wywieszony w holu szkoły. Proszę się z nim zapoznać.

27.09: przeprowadzony został próbny alarm pożarowy.

28.09: na rozegranych w poniedziałek w Pozezdrzu Mistrzostwach Powiatu Węgorzewskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęły I miejsce. Opiekunem reprezentacji był pan Robert Jarosz. Gratulujemy!

28.09: klasy 2a i 3a pojechały wraz wychowawczyniami Agnieszka Linkiel i Dorotą Paszkiewicz na Dni Nauki organizowane przez Uniwersytet Warmińsko- Mazurska.

29.09: w dniach 22-23 września uczniowie klasy II f wraz wychowawcą Wiolettą Balewicz byli na biwaku w ośrodku Piękny brzeg

29.09: w dniu 28 września uczniowie klasy IIf uczestniczyli w lekcji muzealnej prowadzonej przez dr Jerzego Łapo. Spotkanie to odbyło się na Cmentarzu komunalnym w Węgorzewie

29.09: czas na rozpoczęcie V edycji Ligi Czytelniczej prowadzonej przez panią Małgorzate Bacewicz. Oto zestaw tytułów do pierwszego etapu, w którym testy piszemy do 31 pażdziernika (3 wybrane z zestawu książki):

Zachęcamy do udziału!

29.09: październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych, a więc nasza również obchodzi swoje święto. Dlatego zaprasza Was do wspólnej zabawy.
Tak jak w ubiegłym roku czekają na Was "słodkie wypożyczenia", "randka w ciemno" z książką, quiz: "Jaka była ulubiona książka naszego wychowawcy?" oraz drzewo czytelnika.
Więcej informacji znajdziecie w bibliotece i na stojaku przed nią.
Nie zapominamy też o wspólnym czytaniu fragmentów książki. Tym razem w każdy poniedziałek odbywać się ono będzie za pośrednictwem radiowęzłą, na początku pierwszej lekcji.