ZDARZYŁO SIĘ

2015/2016Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec

Aktualności

STYCZEŃ

4.01: podajemy wynki I etapu Szkonej Ligi Czytelniczej:

4.01: Zespól Szkół Zawodowych w Węgorzewie zaprasza do udziału w Międzygimnazjalnym Turnieju Sudoku. Aby w nim wystartować należy pobrać kartę zgłoszenia od swojego nauczyciela matematyki, rozwiązać dwa zadania Sudoku (do pobrania również u nauczyciela matematyki) i do 15 stycznia zanieść obie karty do sekretariatu Zespołu Szkół Zawodowych. I etap składa się z 3 comiesięcznych arkuszy do rozwiązania, a drugi z finału, który zostanie rozegrany w marcu. Wyniki etapu na stronie organizatora do 25 każdego miesiąca.

11.01: w dniu wczorajszym wolontariusze z Gimnazjum wraz z opiekunkami Beatą Karwowska i Agnieszką Linkiel wzięli udział w zbiórce 24. WOŚP.
Wyniki akcji naszych dziewcząt:

Razem nasze dziewczęta uzbierały 3910, 84zł. Gratulujemy!
Całkowita suma zebrana w Węgorzewie, to 20 040, 01zł. To rekord!

Zdjęcie: Gmina Węgorzewo (https://www.facebook.com/wegorzewo/)

11.01: uwaga, przypominamy: ostateczny termin wystawienia ocen śródrocznych to 18.01 (poniedziałek).

13.01: Wojewódzka Komisja Konkursu Języka Angielskiego przeprowadziła dodatkową weryfikację prac i podjęła decyzję, że z naszego Gimnazjum do finału wojewódzkiego zakwalifikowani zostają: Maciej Andrulonis, Daniel Abako, Natalia Cudowska, Aleksandra Wojciul, Jakub Rożnowski (wszyscy 3e, uczniowie pani Grażyny Cieślik), Katarzyna Grunwald, Kacper Wróblewski (klasa 2f, uczniowie Doroty Jurkiewicz) i Aleksandra Wakszyńska (klasa 1f, uczennica pani Iwony Stecyk). Wszystkim serdecznie gratulujemy!

13.01: w zwiąku z korektą podajemy aktualne zestawienie uczestników finałów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Do udziału w zawodach zakwalfikowali się (w sumie 20 miejsc):

• j.polski: Jakub Rożnowski (nauczyciel: Dariusz Polonis)
• j.angielski: Daniel Abako, Maciej Andrulonis, Natalia Cudowska, Aleksandra Wojciul, Jakub Rożnowski (nauczyciel: Grażyna Cieślik), Katarzyna Grunwald i Kacper Wróblewski (nauczyciel: Dorota Jurkiewicz) oraz Aleksandra Wakszyńska (nauczyciel: Iwona Stecyk)
• geografia: Jakub Rożnowski (nauczyciel: Mirosława Gadowska- Bogus) i Łukasz Bogusz (nauczyciel: Katarzyna Szumska)
• historia: Jakub Rożnowski (nauczyciel: Krzysztof Marcinkiewicz)
• matematyka: Jakub Rożnowski i Wiktor Jankowiak (nauczyciel: Sławomir Dobrowolski) oraz Kacper Morawski (nauczyciel: Grażyna Pieciun)
• fizyka: Adam Gulmantowicz (nauczyciel: Małgorzata Ambrosiewicz) i Wiktor Jankowiak (nauczyciel: Andrzej Zubkowicz)
• chemia: Natalia Cudowska i Wiktor Jankowiak (nauczyciel: Wioletta Balewicz)
• wiedza o społeczeństwie: Paulina Terlecka (nauczyciel: Jarosław Paszkiewicz)

Uczniom, ich rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy!

20.01: w dniu dzisiejszym na posiedzeniu komisji podjęto decyzję, że "Stypendium za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe" za I półrocze roku szkolnego 2015/2016 otrzymują:

Gratulujemy uczniom i ich Rodzicom!
Stypendia będą do odbioru w sekretariacie szkoły przez rodziców (po okazaniu dowodu osobistego) od czwartku 21.01, godz. 12.00. W następnych dniach w godzinach 8.00- 15.00.

20.01: uczniowie klasy 1a wraz z panami Krystianem Paluchem i Andrzejem Gordziewiczem wzięli udział w pokazie ratownictwa lodowego, przygotowanego przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgorzewie.

21.01 (czwartek), godz. 16: wywiadówka

21.01: w ubiegłym tygodniu klasy (grupy) IIde, IIf, IIId były w ramach lekcji w.f. na lodowisku przy Szkole Podstawowej nr2. Opiekunami byli Marlena Kukier i Radosław Rudeczko.


więcej...

22.01: ostatni dzień nauki w I półroczu

22/23.01: odbyła się kolejna Noc Gimnazjalna. Opiekunami byli Małgorzata Ambrosiewicz, Bożena Cudowska, Grażyna Pieciun, Bożena Godlewska, Dariusz Polonis.
Gośćmi specjalnymi były panie Marianna Putkowska (Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna) i Natalia Putkowska, które przeprowadziły zajęcia "Zabawy naszych rodziców", za co im serdecznie dziękujemy!


więcej...


Powrót na początek strony