ZDARZYŁO SIĘ

2012/2013


WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ
STYCZEŃ
LUTY
MARZEC
KWIECIEŃ
MAJ
CZERWIEC

Aktualności

LUTY

7.02: dyskoteka walentynkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski i jej opiekunkę pania Bożenę Cudowską (godz. 16.30- 17.30), Zabawę zakończono wcześniej niż planowano, ze względu na rozpoczynający się o tej godzinie mecz piłki ręcznej chłopców Helwing- Gołdap.

Zdjęcia: Paulina Faber, 3d


więcej...

8.02: we wczorajszym meczu piłki ręcznej chłopców Helwing- Gimnazjum w Gołdapi ulegliśmy drużynie gości 23:27. Trenerem naszej drużyny jest pan Radosław Rudeczko.

Zdjęcia: Paulina Faber, 3d

12.02: na stronie znajdują się już uaktualnione kryteria naboru oraz terminy dotyczące przyszłorocznej I klasy sportowej (patrz: pasek menu po lewej stronie)

15.02: gimnazjaliści korzystają z uroków zimy np. w trakcie wyprawy na przygimnazjalną górkę w czasie lekcji, a po lekcjach szusując w Gołdapi albo ślizgając się na bojerach po jeziorze Mamry.
Organizatorem tych zajęć był pan Robert Jarosz.


więcej...

25.02: w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy dotyczący znajomści sagi Zmierzch (4 książki: Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie, Przed świtem). Konkurs zorganizowały panie Małgorzata Bacewicz i Jolanta Górska.
Wyniki:

Zwycięzcy otrzymali dyblomy i kubki z podobiznami filmowych bohaterów sagi.


więcej...

26.02: klasa 1f wraz z panią Grażyną Poddubik wzięła udział w czytaniu "Pana Tadeusza", które odbyło się w węgorzewskim ZSZ.
Na zdjęciu Martyna Głębocka, która czyta Grzybobranie.

27.02: we wtorek 26.02.2013 r. w Reszlu odbyły się eliminacje do Mistrzostw Województwa WMZ LZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych.
Wystartowało pięć zespołów. Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym, czyli każda drużyna rozegrała po cztery spotkania. Ekipa Helwinga wyszła zwycięsko z trzech z nich, ale mimo jednej porażki ukończyła eliminacje na pierwszym miejscu, przechodząc tym samym do dalszego etapu rozgrywek. Kolejny etap rozgrywek już w środę 6.03 w naszej hali sportowej.
Naszą szkołę reprezentowali:

Opiekunem drużyny był pan Andrzej Gordziewicz. Gratulujemy!


Powrót na początek strony