ZDARZYŁO SIĘ

2011/2012


WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ
STYCZEŃ
LUTY
MARZEC
KWIECIEŃ
MAJ
CZERWIEC

Aktualności

PAŹDZIERNIK

2.10: znamy już tematy projektów edukacyjnych zaproponowanych przez naszych nauczycieli, które uczniowie klas III będą realizować w maju 2012r. (regulamin projektów znajdziecie na podstronie "dokumenty" )

4.10: test na wejście z matematyki dla uczniów klas I

6.10, (czwartek, 16.30- 19.00): otrzęsiny klas I

Zdjęcia: Paulina Janucka (IIId)


dużo więcej...

10.10: reprezentacja Gimnazjum w piłce nożnej chłopców wzięła udział w 1. rundzie eliminacyjnej turnieju Coca- Cola CUP 2012 rozegranej w Pozezdrzu.
Wyniki:

Ostateczna kolejność: Opiekunem grupy był pan Radosław Rudeczko. Gratulacje!

11.10: reprezentacja Gimnazjum w piłce nożnej dziewcząt wzięła udział w 1. rundzie eliminacyjnej turnieju Coca- Cola CUP 2012 rozegranej w Węgorzewie.
Wyniki:

Ostateczna kolejność: Opiekunem grupy był pan Radosław Rudeczko. Gratulujemy!

12.10: na 6 i 7 godzinie lekcyjnej przeprowadzony został test z języka polskiego i historii w klasach pierwszych

12.10: od dnia 17.10 (poniedziałek) nastąpią pewne zmiany w planie lekcji niektórych klas. Zmiany te zostały zaznaczone kolorem czerwonym. Możecie zapoznać się z nowym planem poprzez pasek "menu/ Plany lekcji 2011/2012" z lewej strony, gdzie zostały już umieszczone
Nowe plany znajdziecie też w e-dzienniku, wchodząc w zakładkę "Plan lekcji" i wybierając opcję "przekrojowo".

14.10: Dzień Edukacji Narodowej.
Apel przygotowali: pani Grażyna Poddubik i pan Dariusz Polonis. Nad dekoracjami pracowały panie: Monika- Ekert- Jezusek i Agnieszka Linkiel.

Zdjęcia: ks. Rafał Chwałkowski


więcej...

19.10: szkołę odwiedził fotograf

20.10: na wycieczkę do Olsztyna pojechały klasy IIb i IIId (wychowawcy: Bożena Cudowska i Bożena Godlewska), a do Suwałk klasy Ia oraz IIb (wychowawcy: Krystian Paluch i radosław Rudeczko). W programie wycieczek był film Jerzego Hoffmana.

20.10: 11.10 rozpoczął się Szkolny Turniej w piłkę ręczna chłopców. Swój udział zgłosiły klasy Ia, b, c, e, f, g, IIa, b, c, e, f, g, IIIa, e, g. Organizatorami są pani Urszula Jańczuk i pan Radosław Rudeczko.


więcej...

24.10: test z j.polskiego dla klas II (6-7 lekcja)

26.10 : test z matematyki dla klas II (7 lekcja)

26.10: odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców (gimnazja). Organizatorami byli nasi nauczyciele wf.
Wyniki:

Tym samym w obu kategoriach zdobyliśmy Mistrzostwo Powiatu. Gratulujemy!


więcej...

26.10: odbył się Szkolny Konkurs "Maria Skłodowksa- Curie, życie i dorobek naukowy" zorganizowany przez panie Annę Bolik- Kun, Wiolettę Balewicz, Ewę Szarmacher.
Wyniki:27.10: klasy IIIe, IIIf i część IIg jedzie na wycieczkę do Olsztyna na film "1920 Bitwa Warszawska". Opiekunami będą panie Beata Jankowiak, Teresa Wacławska i Jolanta Górska.

27.10: 21.10 odbył się szkolny etap Konkursu Matematyczno- Przyrodniczego dla uczniów gimnazjum uczestniczących w zajęciach I cyklu programu "Mały Archimedes".
Wyniki:

28.10: Halloween zorganizowany przez klasę Ig, IIg i IIIg oraz panie Grażynę Cieślik, Dorotę Jurkiewicz, Iwonę Grzeszczyk. Na dużej przerwie funkcjonował sklepik. Odbył się również konkurs na najciekawsze przebranie.

Zdjęcia: Paulina Janucka (IIId)


więcej...

31.10: dzień wolny od zajęć dydaktycznych


Powrót na początek strony