ZDARZYŁO SIĘ

2010/2011


WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ
STYCZEŃ
LUTY
MARZEC
KWIECIEŃ
MAJ
CZERWIEC

Aktualności

MAJ

4.05: drużyna w składzie: Jakub Stanecki, Maria Grabińska, Gabrysia Zwierzchowska i Gosia Dzitowska (wszyscy IIIf) zakwalifikowali się do udziału w finałowym etapie V Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów. Zawody finałowe odbędą się w dniach 19 – 21 maja 2011 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni-Redłowo. Ponadto Kuba zakwalifikował się do zawodów indywidualnych tego etapu. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

5.05: klasa IIIa wraz z wychowawczynią Wiolettą Balewicz bierze udział w akcji "Sprzątanie Świata".

5.05: w dniu wczorajszym zakończył się Szkolny Turniej Dwójek Siatkarskich Dziewcząt. Jego organizatorami byli Marlena Kukier, Urszula Jańczuk, Jolanta Górska, Radosław Rudeczko.
Wyniki:

klasy I

klasy II i III Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone podczas Dnia Sportu 1.06.2011r. Gratulujemy!

6.05: apele z okazji Święta Konstytucji 3 Maja zorganizowane przez klasę IIIc, IIIg oraz panie Dorotę Paszkiewicz, Marlenę Kukier, Jolantę Subocz i pana Jarosława Paszkiewicza.

Zdjęcia: Ewa Kamińska (IIIe)


więcej...

9.05: odbył się Szkolny Konkurs "Pan Samochodzik w helwingu" zorganizowany przez panie Annę Bolik- Kun i Małgorzatę Bacewicz.
Wyniki:9-14.05: wycieczka grupy łączonej, głównie z klas IIg i IIIf, do Zakopanego, Wadowic, Oświęcimia, Częstochowy, Kalwarii Zebrzydowskiej. Organizatorem wyjazdu są ks. Rafał Chwałkowski i pan Krzysztof Marcinkiewicz. Opiekunem będzie ponadto pani Regina Flis.


więcej...

11.05: od dzisiaj dopuszczalnym ubiorem szkolnym jest przepisowa koszula z naszytym logo szkoły. Kamizelki do wakacji nie są elementem obowiązkowym stroju.

11.05: zakończyła sie faza grupowa Szkolnego Turnieju Piłki Ręcznej chłopców organizowanego przez panów Radosława Rudeczkę i Roberta Jarosza oraz panią Urszulę Jańczuk.
Wyniki:

Klasy I:

Klasy II:
Klasy III: Do finałów awansowały po dwie pierwsze drużyny z każdego poziomu.

Najlepsi strzelcy:
Klasy I Klasy II Klasy III

13.05: grupa w składzie:

wzięła udział w Konkursie Wiedzy o Straży Granicznej, organizowanym przez węgorzewską placówkę SG. W zawodach uczestniczyli również uczniowie ze szkół w Radziejach, Budrach, Więckach, LO w Węgorzewie. W wyniku zmagań w 3 etapach konkursu III miejsce zajął Kamil Pruszyński z IIg. Gratulujemy! Opiekunem grupy była pani Katarzyna Szumska.

13-14.05: udział uczniów: Anny Klimowicz, Patrycji Drabyk i Antoniego Czarneckiego w "Festiwalu Innowatorów" w Augustowie, w ramach programu unijnego "Mały Archimedes" (cykl II). Opiekunami byli pani Agnieszka Linkiel i pan Andrzej Zubkowicz.


więcej...

17.05: w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Kangur" wyróżnienia uzyskali:
Klaudia Piwowarczyk (IIIc) i Michał Jagielski, (IIg). Serdecznie gratulujemy!

20.05: Święto Szkoły.

Zdjęcia: Tomek Grzesiak (Ib), Adrianna Miazga (IIIe)


więcej...więcej...więcej...

25.05: wycieczka do Reszla, Świętej Lipki i Olsztyna grupy łączonej z klas Ic, Id, Ie pod opieką pań Grażyny Poddubik i Małgorzaty Ambrosiewicz.

27.05: podajemy listę uczniów Gimnazjum w Węgorzewie wytypowanych na wyjazd do Leffrinckoucke w czasie wakacji 2011 w nagrodę za wysokie wyniki w nauce, sukcesy w konkursach oraz aktywną postawę w życiu szkoły. Typowania dokonał zespół kierowniczy szkoły oraz wychowawcy klas na podstawie "Regulaminu kwalifikowania na wyjazdy zagraniczne", który znajduje się na podstronie „Dokumenty”.

klasy II – 9 uczniów:

klasy III – 10 uczniów: Gratulujemy!!!

27.05: reprezentacja Gimnazjum w piłce nożnej chłopców wystąpiła w 2. rundzie eliminacyjnej Turnieju Coca- Cola Cup 2011.
Wyniki uzyskane przez naszą drużynę:

Końcowa klasyfikacja: Do dalszej rundy, finału wojewódzkiego w Kętrzynie (7.06.2011r.), awansował jeden zespół: Gimnazjum w Węgorzewie.
Gratulujemy zawodnikom i ich trenerowi panu Radosławowi Rudeczce! Będziemy trzymać kciuki 7 czerwca.

30.05: odbył się X Powiatowy Konkurs Matematyczno- Fizyczno- Informatyczny dla klas II "Czar par". Organizatorami byli wszyscy nauczyciele tych przedmiotów w naszym Gimnazjum.
Wyniki:

Goście, którym dziękujemy za wzięcie udziału, zajęli dalsze miejsca. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani nagrodami ufundowanymi z pieniędzy sklepiku szkolnego.


więcej...

30.05: 27 maja rozstrzygnięty został Konkurs Plastyczny "Zrównoważony Rozwój".
Wśród wyróżnionych znaleźli się:
Kategoria "Gra planszowa"

Wyróżnienia: Kategoria "Kalendarz Wyróżnienia: Organizacją konkursu w naszym Gimnazjum zajmowała sie pani Agnieszka Linkiel. Nagrodzonym i opiekunce serdecznie gratulujemy!

30.05: w dniu wczorajszym odbył się Szkolny Konkurs dla klas II "Z poprawna polszczyzna na co dzień" zorganizowany przez panie Anne Oleszkiewicz i Beatę Karwowską.
Wyniki:
Powrót na początek strony