2009/2010

6.01: koncert umuzykalniający dla klas I.

14.01: badanie wyników nauczania z matematyki w klasach II.

18.01 (poniedziałek): ostatni dzień wystawiania ocen klasyfikacyjnych.

18.01 : badanie wyników nauczania z języka polskiego w klasach II.

20.01: "Stypendia za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe" za I półrocze roku szkolnego 2009/2010, decyzją Komisji Stypendialnej otrzymali:

Pieniądze są do odbioru przez rodziców od dzisiaj, w sekretariacie szkoły, po okazaniu dowodu osobistego.

20.01: odbył się Szkolny Konkurs Geograficzny dla klas I "Podstawy geografii" zorganizowany przez panie Mirosławę Gadowską- Bogus i Katarzynę Szumską.
Wyniki:

21.01: wywiadówka.

22.01: klasa IIe z wychowawcą, panem Andrzejem Gordziewiczem, wzięła udział w pokazach ratownictwa lodowego zorganizowanych przez Straż Pożarną.

22.01: w grudniu i styczniu bardzo aktywnie działał Samorząd Uczniowski pod opieką pani Bożeny Cudowskiej. Oto akcje, w których wziął udział i takie, które sam zorganizował:

• 2-4.12 przeprowadził na terenie szkoły akcję "Góra Grosza 2009". W klasach oraz podczas loterii fantowej zbierane były pieniądze z przeznaczeniem na wsparcie rodzinnych domów dziecka. Łącznie zebrano 396,19zł.

• 15-17.12 członkowie SU zorganizowali akcję "I Ty zostan Świętym Mikołajem". Zbierano słodycze, ubrania, zabawki i inne atrakcyjne rzeczy. Dary zostałe przekazane Ośrodkowi Szkolno- Wychowawczemu w Węgorzewie.

•10.01 w wolontariacie 18 WOŚP wzięli udział: Kasia Tarasewicz, Damian Majda, Marta Wierzchowska, Wioletta Płońska, Sonia Sałatkiewicz, Maciek Cudowski, Paulina Skowron i Małgorzata Bartoszewicz. Mimo mrozu w godzinach 8.30- 14.00 udało im się zebrać 3 129,90zł, a więc ponad 1/3 całej sumy zebranej w Węgorzewie. Nad kwestującymi opiekę sprawowały Bożena Godlewska i Bożena Cudowska.

• 19-21.01 zorganizował zbiórkę karmy dla bezdomnych kotów i psów oraz ziarna dla ptaków. Okazało się, że wielu naszych uczniów jest prawdziwymi przyjaciółmi zwierząt.Dziękujemy!
Samorząd Uczniowski.