ZDARZYŁO SIĘ

2010/2011


WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ
STYCZEŃ
LUTY
MARZEC
KWIECIEŃ
MAJ
CZERWIEC

Aktualności

PAŹDZIERNIK

4.10: pierwszy poniedziałek miesiąca: wychowawcy czekają na Rodziców w godzinach 15.30- 16.00

4-29.10: w bibliotece szkolnej odbywa się kiermasz taniej książki. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów!

4.10: wszystkich miłośników i znawców mitów greckich zapraszamy do udziału w konkursie "Czy znasz mity greckie?", który odbędzie się 22.10. Zapisy w bibliotece szkolnej.

7.10: otrzęsiny klas I przygotowane przez klasy IIIa, f, IId, g, Samorząd Uczniowski oraz panie Grażynę Cieślik, Iwonę Grzeszczyk, Wiolettę Balewicz, Bożenę Godlewska, Bożenę Cudowską, Teresę Wacławską i pana Dariusza Polonisa.


więcej...

8.10: "test na wejście" dla klas I z matematyki. Szczegółowe wymagania związane z konkursami znajdziecie tutaj: Regulaminy

14.10: Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się apel, który uświetnił występ kabaretu "Luz" pod kierownictwem pana Dariusza Polonisa.

Zdjęcia: Ewa Kamińska (IIIe)


więcej...

18.10: koncert umuzykalniający dla klas I, którego organizatorką była pani Marlena Kukier.

18.10: wyjście grupy łączonej z klas I (100 osób) na przedstawienie teatralne "Dziady" do WCKiP w Węgorzewie.

18.10: 2 tygodnie temu rozpoczęła się budowa segmentu C przy Gimnazjum. Aktualnie trwają wykopy. Planowany koszt budowy to 2.988.921 zł. W tym budynku ma się znajdować stołówka, aula, nowy pokój nauczycielski, klasopracownia zajęć technicznych, biblioteka szkolna oraz obserwatorium. Planowany termin ukończenia inwestycji to 2011 rok.

20.10 (środa), godz. 16.30: w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Węgorzewie odbędzie się szkolenie dla rodziców i nauczycieli na temat "Nie dla dopalaczy czyli droga bez powrotu- gdy dziecko sięga po środki psychoaktywne” prowadzone przez mgr Ingę Sztabińską. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Organizatorzy proszą o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia przybycia.

21.10: w poniedziałek 18.10 reprezentacja Gimnazjum wzięła udział w powiatowych zawodach w piłce nożnej.
Wyniki:

Opiekunem drużyny jest pan Radosław Rudeczko. Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces na zawodach rejonowych (Orneta, 27.10)!

22.10: reprezentacje Helwinga zdobyły Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego w Piłce Ręcznej Szkół Gimnazjalnych chłopców i dziewcząt zwyciężając drużyny z Więcek 16:6 (dziewczęta) i 22:20 (chłopcy). Opiekunami naszych drużyn są pani Marlena Kukier oraz panowie Robert Jarosz i Radosław Rudeczko.

25.10: reprezentacje Helwinga zdobyły Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego w Piłce Siatkowej Szkół Gimnazjalnych chłopców i dziewcząt zwyciężając drużyny z Więcek. Opiekunami naszych drużyn są pani Urszula Jańczuk oraz pan Radosław Rudeczko.

Zdjęcia: Ewa Kamińska (IIIe)


więcej...

26.10: odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas I zorganizowany przez panie Grażynę Poddubik i Hannę Domasłowską.
Wyniki:

27.10: szkołę odwiedził fotograf.

27.10: na budowie segmentu C postawione zostały szalunki i trwa wylewanie fundamentów.

29.10: od tygodnia szkoła przybrała Halloweenowy wystrój, który wykonali uczniowie klasy Ig wraz z panią Dorotą Jurkiewicz. Klasa IIg zaprosiła na Halloween Taste czyli świąteczne smakołyki, które były sprzedawane na dużej przerwie przy sali II-23. Oprócz tego były oceniane Halloweenowe stroje, w które mogliście się ubrać w tym dniu.

Zdjęcia: Ewa Kamińska (IIIe)
więcej...

29.10: w pasku "menu" strony znajdziecie nową zakładkę: "Dodatkowe dni wolne". Znajdziecie tam informację dyrektora szkoły o dodatkowych dniach wolnych w roku szkolnym 2010/ 2011.

Powrót na początek strony