2010/2011

2.11: w piątek odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy Czy znasz mity greckie? zorganizowany przez panie Annę Bolik- Kun i Małgorzatę Bacewicz. Do konkursu przystąpiło 11 osób. Po wyrównanej rywalizacji zwyciężyli:

Wkrótce następny konkurs organizowany przez panie bibliotekarki. Serdecznie zapraszamy!

4.11: odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, przygotowany przez nauczycieli języka angielskiego.
Wyniki:

4.11: panie Anna Bolik- Kun i Małgorzata Bacewicz zapraszają wszystkich miłośników literatury fantasy na I etap Szkolnego Konkursu Pierwsza Liga Fantasy. Zapisy i informacje w bibliotece szkolnej.
Lektury obowiązkowe:

Lektury uzupełniające:

9.11: odbyły się szkolne eliminacje konkursu "W kalejdoskopie pamięci- Polska i Polacy w latach 1939- 1989", edycja I "Autorytet w czasach trudnych" organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej. Do dalszego etapu przeszła Julia Leszkowicz (IIIf), uczennica pana Krzysztofa Marcinkiewicza. Gratulujemy!

10.11: przeprowadzono test z matematyki dla uczniów klas II.

10.11: klasa IIIc i IIIg pojechały do Olsztyna na film "Śluby panieńskie" oraz pokaz w Planetarium. Opiekunami grupy są panie Dorota Paszkiewicz i Jolanta Subocz.

10.11: reprezentacja chłopców w piłce siatkowej zajęła II miejsce na zawodach rejonowych w Bartoszycach. Tym samym zakwalifikowała się do dalszego etapu rozgrywek. Opiekunem i trenerem drużyny jest pan Radosław Rudeczko. Gratulujemy!

10.11: na II i III lekcji odbyły się apele z okazji Święta Odzyskania Niepodległości przygotowane przez panie Grażynę Poddubik, Marlenę Kukier oraz Monikę Ekiert- Jezusek.

Zdjęcia: Ewa Kamińska (IIIe)

10.11: dekoracje przy wejściu do szkoły związane ze Świętem Niepodległości przygotowały panie Mirosława Gadowska- Bogus i Joanna Dyczewska wraz z klasą IIIb.

10.11: została wyemitowana przez radiowęzeł audycja poświęcona historii pieśni legionowych. Przygotował ją pan Krzysztof Marcinkiewicz.

10.11: Damian Kokocha (Ie) i Tomasz Wasilewski (Ib) zakwalifikowali się, podczas powiatowego turnieju tenisa stołowego w Więckach, do dalszego etapu rozgrywek. Opiekunem była pani Marlena Kukier. Gratulujemy!

12.11: dzień wolny od zajęć dydaktyczno- wychowawczych. W tym dniu będą prowadzone dla osób chętnych zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w świetlicy szkolnej w godzinach 8.00- 14.30.

15.11: w dniu dzisiejszym zaczynają się szkolne eliminacje Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych. Przypominamy ich terminy:

Numery sal, w których będziecie pisać podajemy na tablicy z zastępstwami.

16.11: w dniu wczorajszym reprezentacja Gimnazjum w tenisie stołowym (Damian Kokocha (Ie) i Tomasz Wasilewski (Ib)) zajęła II miejsce na zawodach rejonowych, które odbyły sie w Lidzbarku Warmińskim. Tym samym chłopcy zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich. Opiekunem była pani Marlena Kukier. Gratulujemy!

17.11: reprezentacja dziewcząt w piłce siatkowej na zawodach rejonowych w Bartoszycach zajęła III miejsce. Do dalszej rundy kwalifikowały się tylko dwie najlepsze drużyny turnieju. Opiekunem grupy była jej trenerka, pani Urszula Jańczuk.

18.11: "niech się mury pną do góry...". Budowa segmentu C trwa.

18.11: dotarły do szkoły zdjęcia klasowe i indywidualne, które otrzymacie od wychowawców. A oto nasza rada pedagogiczna na zdjęciu z tej samej sesji:).

24.11: pojawiły się aktualne "Nowości biblioteki szkolnej". Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

25.11 (czwartek), godz. 16.00: wywiadówki. Wywiadówka klasy Ig odbędzie się w późniejszym terminie.

25.11: rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs na Pracę Stylistyczną przeprowadzony przez panią Grażynę Poddubik i pana Dariusza Polonisa.
Wyniki: