2008/2009

6.01: etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego. Osobami, które mają szansę wziąć udział w finale (31.03) są: Jakub Zwierzchowski (IIa, nauczyciel: Andrzej Zubkowicz) i Kajetan Krupa (IIId, nauczyciel: Teresa Wacławska). Decyzję podejmie komisja wojewódzka.

7.01: etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Do etapu wojewódzkiego mogą się zakwalifikować: Aleksandra Górska (IIId, nauczyciel: Krzysztof Marcinkiewicz), Dawid Marko (IIc, nauczyciel: Krzysztof Marcinkiewicz), Marek Gordziewicz (IIa, nauczyciel: Rafał Denisow).

7.01: wdniu wczorajszym odbyło się liczenie pieniędzy uzbieranych w ramach akcji "Góra grosza" prowdzonej, w dniach 24.11- 5.12, przez Samorząd Uczniowski.
Zebrana kwota wynosi 288,60zł. Przeliczyła to komisja w składzie: Marta Cencora, Paulina Chatkiewicz, Karolina Duchnowska, Ela Iwaniuk, Magda Bejnar i opiekun SU, pani Bożena Cudowska.

11.01: uczniowie gimnazjum (Patrycja Opiela, Martyna Cudowska, Ela Iwaniuk, Kamila Jankowska, Paulina Chatkiewicz) kwestowali w ramach XVII Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod opieką pań: Bożeny Cudowskiej i Bożeny Godlewskiej.

12.01: etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Szanse na udział w finale mają: Katarzyna Matusewicz (IIIg, nauczyciel: Dorota Paszkiewicz), Anna Falkus (IIId, nauczyciel: Beata Karwowska).

13.01: etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Niestety, nikt nie osiągnął granicy 70% punktów, dającej możliwość udziału w finale wojewódzkim.

14.01: próbny egzamin gimnazjalny z części humanistycznej.

15.01: próbny egzamin gimnazjalny z części matematyczno- przyrodniczej.

16.01: etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Mamy nadzieję, że w finale wojewódzkim wezmą udział Anny Falkus (IIId) i Michała Brodeckiego (IIIc)

20.01: etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Liczymy na udział w finale wojewódzkim Magdaleny Kaczmarczyk (IIIc, nauczyciel Agnieszka Linkiel) i Aleksandry Hejka (IIIf, nauczyciel Wioletta Balewicz).

20.01: 13.02 (ostatni piątek ferii) w "Ognistym Ptaku" w Ogonkach, o godz. 19.00, odbędzie się koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Wszystkich miłośników poezji śpiewanej zachęcamy do obejrzenia koncertu. Bilety, w cenie 25zł., są do nabycia w Węgorzewskim Centrum Kultury. Nie czekajcie, bo jest wielu chętnych, a liczba miejsc jest ograniczona.

21.01: wczoraj rozpoczęła się kolejna edycja Turnieju Trójek Siatkarskich 2008/2009. W zawodach biorą udział:

21.01: etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego. Szansę udziału w finale wojewódzkim mają: Michał Jusis (IIa), Angelika Szynkar (IIIb), Dorota Piskorz (IIId) i Rafał Pruszyński (IIa)- uczniowie pani Mirosławy Gadowskiej- Bogus oraz Adam Tarasewicz (IIf) i Katarzyna Woronka (IIIe)- uczniowie pani Katarzyny Szumskiej.

22.01: Corinna Pyplok (IIg), uczennica pani Beaty Jankowiak, została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Serdecznie gratulujemy!

26.01: odbył się koncert poświęcony twórczości Elvisa Presleya dla klas I.

27.01: klasyfikacyjne posiedzenie Rady Pedagogicznej.

28.01: posiedzenie komisji przyznającej "Stypendium za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe" za I półrocze roku szkolnego 2008/2009. Lista stypendystów zostanie opublikowana jutro.

29.01: "Stypendium za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe" za I półrocze roku szkolnego 2008/2009, na podstawie regulaminu, zostały przyznane następującym osobom:

Od dzisiaj, to jest od czwartku, Rodzice mogą odbierać pieniądze w sekretariacie szkoły, po okazaniu dowodu osobistego (sekretariat jest czynny do 15.00).

30.01: odbyły się wywiadówki półroczne. Jedynie klasa IIIb (wychowawca Pan Krzysztof Marcinkiewicz) będzie miała wywiadówkę po feriach.