ZDARZYŁO SIĘ

2009/2010


WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ
STYCZEŃ
LUTY
MARZEC
KWIECIEŃ
MAJ
CZERWIEC

Aktualności

LISTOPAD

2.11: wyniki Szkolnego Konkursu na Pracę Stylistyczną (organizatorami byli pani Grażyna Poddubik i pan Dariusz Polonis):

zachęcamy do odwiedzania nowej podstrony "Warto przeczytać", na której pani Anna Bolik- Kun zachęca do przeczytania książek, które są klasyką literatury polskiej lub światowej.

6.11: kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla klas I. Prowadzenie: ksiądz Rafał Chwałkowski i ratownicy WOPR.


więcej...

6.11: gimnazjalne wybory przedstawicieli Gimnazjum do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Organizatorem był pan Jarosław Paszkiewicz. W wyborach wzięło udział 451 uczniów na 525 uprawnionych.


więcej...

W wyniku wyborów radnymi Młodzieżowej Rady Miejskiej w Węgorzewie zostali:

12.11: odbył się apel z okazji Święta Niepodległości, który przygotowali państwo Dorota i Jarosław Paszkiewiczowie oraz panie Marlena Kukier i Joanna Dyczewska.


więcej...

16.11: od dziś w "menu" pojawiać się będzie 'szczęśliwy numerek', który zwalnia uczniów o tym numerze w dzienniku z odpowiedzi i niezapowiedzianych sprawdzianów w danym dniu. Jest on generowany losowo, o godzinie 24 każdego dnia. Dany numer pojawiać się będzie tylko raz w miesiącu. Jeżeli więc np. dzisiejszym 'szczęśliwym numerkiem' jest: 24, to do końca listopada już więcej się nie pojawi.
Autorem programu, który umożliwia taki wybór, jest Jakub Stanecki z klasy IIf, najlepszy informatyk w Gimnazjum.
Bardzo dziękuję Kubie za taką innowację :)

17.11: wywiadówka (z wyjątkiem klas: IIe- wychowawca pan Andrzej Gordziewicz i IId- wychowawca pan Andrzej Małecki, które odbędą się w późniejszym terminie)

19.11: odbyły się już etapy szkolne wszystkich konkursów przedmiotowych. Uczniowie, którzy uzyskali 70% i więcej punktów mają szansę udziału w etapie wojewódzkim.
Takie wyniki uzyskali następujący uczniowie:

język polski:


język angielski: geografia: historia: biologia: matematyka: chemia: fizyka: język niemiecki:

20.11: w dniu dzisiejszymy mieliśmy lekkie zamieszanie z wyborem szczęśliwego numerka.
Numerek wybrany automatycznie to: 18. Jednak w związku z nocną przerwą w dostawie prądu, pan ochroniarz nie mógł rano odczytać go ze strony gimnazjum (nie działa internet) i wywiesić w gablocie ogłoszeń. W związku z tym został wylosowany tradycyjnie i był to numer: 3, który obowiązywał w dniu dzisiejszym.
Stąd małe nieporozumienie wynikłe nie z naszej winy.

20.11: odbyły się eliminacje szkolne konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972- 1514, od Cedynii do Orszy". Jego przeprowadzeniem zajmują się pani Joanna Dyczewska i pan Krzysztof Marcinkiewicz.
Wyniki:

24.11: wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego zorganizowanego przez panie Grażynę Poddubik, Beatę Karwowską, Annę Oleszkiewicz:

25.11: w ostatnim okresie miały miejsce następujące wyjazdy:

25.11: ostanie sukcesy sportowe:

27.11: odbył się szkolny etap IV Powiatowego Konkursu Wiedzy o HIV/AIDS "Razem przeciwko AIDS".
Największą ilość punktów i awans do finału konkursu zdobyły:

Organizatorką etapu szkolnego była pani Regina Flis.

Powrót na początek strony