ZDARZYŁO SIĘ

2008/2009

WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ
STYCZEŃ
LUTY
MARZEC
KWIECIEŃ
MAJ
CZERWIEC

Aktualności

WRZESIEŃ

1.09: uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009.


więcej...

4.09: spotkanie z Rodzicami uczniów klas I.

8.09 : zajęcia integracyjne klas I w szkole.


więcej...

16.09: zajęcia integracyjne klas I w terenie.


więcej...

19.09: grupa łączona pod opieką pani Marleny Kukier pojechała na koncert w filharmonii olsztyńskiej.

19-20.09: klasa IIa wraz z wychowawczynią, panią Zuzanną Denisow, wzięła udział w manewrach harcerskich "50 lat nieprzetartego szlaku".


trochę więcej...

19.09: W piątek 19 września 2008 roku odbyły się III Mistrzostwa Polski XMA ( Ekstremalnych Sztuk Walki). Po raz trzeci organizatorem i gospodarzem zawodów był lidzbarski TAKESHI TEAM- klub CAPOEIRA i COMBAT SURVIVAL.
Po raz drugi, z powodzeniem wystartowali zawodnicy z węgorzewskiej sekcji VIET VO DAO .
Para Tomasz Biłas i Michał Zapaśnik ( uczeń klasy II naszego gimnazjum) zajęła III miejsce w konkurencji walk reżyserowanych, przegrywając jedynie o jeden punkt walkę o srebrny krążek.
Przypomnę jeszcze, że XMA to bardzo widowiskowe zawody, stworzone dla aktorów i kaskaderów występujących w filmach akcji.
Naszym amatorom przyszło zmagać się z zawodowcami: między innymi akrobatami pracującymi zawodowo w cyrku i kaskaderami, którzy zajmowali czołowe lokaty na zawodach XMA o randze światowej.

Andrzej Gordziewicz


24.09: "test na wejście" z języka polskiego dla klas pierwszych.

24.09: klasa IIf była na wycieczce w Olsztynie. Odwiedziła olsztyńskie planetarium oraz była na seansie filmowym. Opiekunami byli pani Katarzyna Szumska (wychowawczyni) oraz Rodzice.

26.09: klasa IIb wraz z wychowawcą, panem Rafałem Denisowem, wzięła udział w akcji Sprzątania Świata.

29.09: szkołę odwiedził fotograf. Wszyscy mieli możliwość wykonania zdjęć klasowych i indywidualnych. Cennik znajduje się na plakacie wiszącym w holu przy wejściu.Powrót na początek strony